poniedziałek, 23 grudnia 2013

Przedświąteczny stosik

Dobry wieczór wszystkim tym, którzy nawet przed przedświątecznym szałem mają chwilkę, aby usiąść i przeczytać ten wpis ;) 
Ostatnio powróciłam do wymian książkowych, dlatego niżej przedstawiony stosik będzie owocem niemalże samych zamian :) Podejrzewam, że po świętach pojawi się kolejna kupka egzemplarzy - w końcu każdy wie, że bony do Empiku to mój ulubiony prezent i tym właśnie mnie uszczęśliwiają :) 


Od dołu: dwie książki Anne Holt, Wybór pani prezydent i To, co się nigdy nie zdarza, bo lubię tę skandynawską pisarkę i chętnie przeczytam kolejne jej dzieła. Wyżej Pratchett razy dwa, Świat Finansjery oraz Niewidoczni akademicy - Terry'ego uwielbiam, zawsze poprawia mi humor, zatem z pewnością przyda się kilka jego utworów tak ,,na zapas" ;) Dalej Czerwona gorączka Pilipiuka - to podobno kontynuacja zbioru opowiadań 2586 kroków, a ponieważ lubię mieć uzupełnione cykle i serie, to się skusiłam. Następnie Dzieci demonów i Królewski wygnaniec - bo przekonałam się do fantastyki i teraz uparcie będę gromadzić książki zaliczające się do tego gatunku literackiego.
Ludzie to już zakup własny - przyznam szczerze, iż nigdy wcześniej nie słyszałam ani o autorze, ani o tym dziele, ale w Matrasie była taka fajna promocja... ;) Na samym szczycie mój, ekhm, dodatek do prezentu pod choinkę, czyli płyta CD i książka Rób to co kochasz - chętnie poczytam, przesłucham i przekonam się, cóż to takiego. 
Wzbogaciłam się również, dzięki portalowi Finta, w grę Gotowe na wszystko - serial darzę ogromną miłością i stwierdziłam, że w ramach relaksu chętnie pogram. Wszystko wspaniale, poza jednym mankamentem - nie da się zapisać tego, co już się dokonało, a nie mam ochoty marnować czasu na powtarzanie gry. No, cóż. 
A teraz uciekam czytać Młot na czarownice Piekary - dopiero jutro zabiorę się za pieczenie ;) 
Miłego wieczoru!
Reakcje:

4 komentarze: