sobota, 5 października 2013

Remont i inne takie

Witam!
Jak zapewne zauważyliście, dzisiejszego popołudnia zmieniłam szablon bloga. Poprzedni był wystarczająco długo, znudził mi się i stwierdziłam, że jest mdły. Obecny podoba mi się zdecydowanie bardziej, mimo iż jest ponury, ale ja takie klimaty lubię ;) Poza tym jest klarowny, estetyczny i ciekawie skomponowany. Jak Wam się podoba? 
Za oknem szaro i zimno, aż się nie chce wystawiać nosa zza drzwi. W ten sobotni wieczór delektuję się chwilą dla siebie, ciszą, spokojem i wolnym czasem na literaturę, od dawna wyczekiwanym. Obecnie pochłaniam ,,Milczącą dziewczynę" Tess Gerritsen, jestem mniej więcej w połowie, bardzo mi się podoba i wciąga jak odkurzacz. Co prawda w serii o Rizzoli&Isles już się zgubiłam zupełnie, bo czytam nie po kolei, ale to mi w niczym nie przeszkadza :) 
Z moim K. zaczęliśmy oglądać 'The Walking Dead'. Za nami dopiero kilka odcinków, ale motyw zombie interesuje zarówno mnie, jak i jego, zatem jesteśmy usatysfakcjonowani. Ja nadal nie mogę przeżyć, że mój ukochany serial 'Prison Break' (Skazany na śmierć) w trzecim sezonie stał się nudny i przestał mnie interesować, zaginął klimat z poprzednich sezonów. 
Jeżeli macie jakieś fajne, wciągające seriale do obejrzenia, zwłaszcza niekoniecznie te babskie, ale takie, które spodobają się także typowemu facetowi, to bardzo proszę o polecenie :) Warto mieć kilka tytułów w zapasie. 
A jak Wam mija sobota? Co obecnie czytacie, oglądacie? 
Miłego weekendu! 
Reakcje:

2 komentarze:

  1. Hm...z seriali dla kobiety i dla faceta to polecam Chicago Fire, Graceland...zresztą polecam stronkę serialowa.pl na której ja wyszukuję seriale dla siebie

    OdpowiedzUsuń