wtorek, 18 marca 2014

Małe zło - stosik

Dobry wieczór! :)
Ostatnio, zapewne przez ciągłe zmiany pogody, nie mam nastroju ani na czytanie, ani na pisanie, dlatego wpisów brak. Dziś postanowiłam jednak, że zbiorę się wreszcie do kupy i zrobię zdjęcie stosu książek, które zdobyłam na przełomie lutego i marca. 

Oba tomy Maga Fowlesa sprytnie przechwyciłam z półeczki z książkami na wymianę - o czym zresztą pisałam na facebookowej stronie Książki są lustrem. Ciemny Eden kupiłam, Życie wysłuchane, Jak poskromić Piotrusia Pana [recenzja - klik!], Zasrane życie mojego ojca, zasrane życie mojej matki i moja zasrana młodość oraz Człowiek mroku od wydawnictwa Czarna Owca, zaś cała trylogia Canavan to efekt wymiany. Stosik zatem jest, jak widzicie - bardzo zróżnicowany pod względem źródeł.

I zapomniałam o książce, którą właśnie czytam - Chłopaki Anansiego, od wydawnictwa Mag :)
Niedługo możecie się spodziewać recenzji Życia wysłuchanego, Chłopaków Anansiego i Nowicjuszki. Tymczasem życzę miłego wieczoru!

3 komentarze:

  1. czekam na recenzję Człowieka mroku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie znów dopadła choroba i też wybiłem się z rytmu pisania/czytania. A powrócić potem do niego jest niezwykle ciężko... Ale działam, nie poddaje się! Stos apetyczny, mnie też Człowiek Mroku interesuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny stosik. Życzę miłego czytania c;

    OdpowiedzUsuń