piątek, 29 listopada 2013

Mam co czytać!

Dobry wieczór wszystkim :) Dzisiejszy post będzie jednym z tych, w których się chwalę, czyli dzisiejsze, ekhm, zdobycze książkowe. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ znajoma, która jest akurat w trakcie przeprowadzki, zrobiła selekcję swojej biblioteczki i stwierdziła, że część z nich jest jej niepotrzebna... a że wiadomym jest, iż my, mole książkowe, zawsze znajdziemy miejsce dla kilku bezdomnych egzemplarzy - zgłosiła się do mnie ;) 
Przedstawiam Wam stos książek, które przed chwilą przytargałam do domu - całe szczęście, że mieszkam w małym mieście, bo inaczej dotarłabym nieprzytomna - i tak wróciłam cała zgrzana i zdyszana ;) 

Część z tych utworów już kiedyś miałam przyjemność poznać, o innych tylko słyszałam. Ze wszystkich bardzo się cieszę :)
Dziś wreszcie piątek, a ja w ten weekend zamierzam troszkę poczytać. Aktualnie spędzam czas przy ,,Hałasie spadających rzeczy", ale ta książka nie robi na mnie dużego wrażenia - przyznam, iż momentami mnie po prostu nudzi. A Wy co dziś czytacie? :) 


8 komentarzy:

 1. Dobry wieczór:)
  Tylko "Czerwony rower" jest mi znany, reszty niestety nie miałam przyjemności.
  Przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. żadnej z tych książek nie czytałam także czekam na recenzje, szczególnie ciekawią mnie Dania domowej Czerwony rower :) ja właśnie czytam Prowincję marzeń i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona tą książką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile książek! Miłego czytania;_)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Zapiski" fajna lekka książka, mam nadzieję, że natchniesz mnie do czytania Dewaya bo już ponad dwa lata leży na półce.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Kasiek akurat Deweya czytałam kiedyś, jest nawet recenzja gdzieś :)

  @Asia - dziękuję!

  @Magda - w takim razie miłego czytania :) Tak, mnie też ta książka kucharska bardzo ciekawi, muszę wypróbować przepisy.

  @Jane Doe - ja też znam ''Czerwony rower", ale nie czytałam jeszcze tej książki :) Dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo ciekawych tytułów. To dobrze, że są ludzie, którzy wiedząc że muszą uszczuplić swoje biblioteczki, wynajdują takie osoby jak książkoholicy - przecież my książek nie skrzywdzimy.

  Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zacny stosik! Chciałabym mieć kilka z tych książek na swojej półce ; )

  OdpowiedzUsuń