sobota, 6 października 2012

Zapowiedzi ciąg dalszy...

A właściwie tylko jednej, dotyczącej ,,Zakrętów losu" autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Trylogia będzie miała swoją premierę 17 października (2012) i zostanie wydana przez wydawnictwo Novaeres
Dla niezorientowanych: 
,,Zakręty losu" to trzytomowa saga, która opowiada o zbyt szybkim dorastaniu, szukaniu własnej drogi, wielkich zagrożeniach oraz jeszcze większych miłościach. Dwaj bracia, Krzysztof i o dziesięć lat starszy Łukasz, stają oko w oko z mafią, własnymi demonami z przeszłości, a także kobietami, które odcisną na nich nierozerwalne piętno. Pełna emocji, zapierająca dech w piersi lektura.

W skład trylogii wchodzą tom pierwszy - ,,Zakręty losu", drugi - ,,Braterstwo krwi" oraz trzeci - ,,Historia Lucasa". 
Osobiście już się nie mogę doczekać lektury - pierwszy tom mam na półce (jeszcze w starym wydaniu!), natomiast po ,,Bez przebaczenia" tej autorki wiem, iż Agnieszka ma talent pisarski :) 

Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. Coś w tych okładkach przywodzi mi na myśl niskiego lotu powieści dla kobiet typu harlekin i jakoś nie wydaje mi się, bym sięgnęła po tę trylogię.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda, nowe okładki są fatalne - źle reprezentują książkę, której jednak kiedyś z pewnością dam szansę - znam możliwości autorki i wiem, iż są one bardzo duże :)

      Usuń