środa, 29 sierpnia 2012

Trochę gadania

Witam serdecznie :) 
Na początku chcę przeprosić za tak długą nieobecność - od czasu, gdy przyjechałam do Polski, ciągle mam coś do załatwienia. Chciałabym umieścić Wam zdjęcie stosu, jaki uzbierał się przez czas mojej nieobecności, aczkolwiek aparat wciąż odmawia posłuszeństwa. Aktualnie czytam ,,Ostatniego kucharza chińskiego" Nicole Mones - póki co zdradzę, iż jest to lektura bardzo przyjemna i życiowa. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła poświęcić tej książce więcej czasu niż dotychczas. 
Tak naprawdę powód mojego posta jest nieco inny - mianowicie już będąc w Holandii napotkałam się na portal Finta i zaplanowałam, że założę tam konto tuż po powrocie do ojczyzny. I założyłam - wystawiłam kilka książek, z czego już pięć zostało zamówionych, jestem w szoku! Co prawda kiedyś, dawien dawno, aktywnie korzystałam z podaj.net, ale strona ta zeszła moim zdaniem na psy. Finta natomiast zapowiada się bardzo obiecująco, a na oku mam już kilka ciekawych powieści :) 
Przy okazji zachęcam do zerknięcia na moje aukcje na allegro
Pozdrawiam! 

4 komentarze:

 1. Też sobie właśnie założyliśmy z Mężem konto i ja jestem zachwycona, książka została zamówiona już następnego dnia :) Na razie mam niewiele do oddania, bo wszystko poszło na Bookchange, ale strona mi się bardzo spodobała i na pewno będziemy aktywnie korzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Finta jest naprawdę świetna. Ale ciągle zabieram się do wystawienia kolejnych książek... Szkoda tylko, że ludzie czasem narzucają takie ceny jakby nie ogarniali w ogóle sytuacji na rynku, a jeszcze inni je pobierają i zachęcają do kontynuowania procederu :/
  Btw, zamówiłam od Ciebie właśnie książkę, dzięki! A te 5 książek tak szybko zamówionych to też dlatego, że jak ktoś ma mniej niż 5 transakcji pobierane od niego książki faktycznie kosztują użytkownika o połowę mniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja teraz mam siedem książek do wysłania, nie wiem, czy nie zbankrutuję przy szaleńczych cenach Poczty Polskiej :D
   Wiem, własnie zauważyłam :) Również dziękuję :) O, tego nie wiedziałam, ha! No, to fajnie, że ludzie skorzystają :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Mam konto na fincie i chwalę sobie ten portal. Można tam nabyć naprawdę świetne książki. :)

  OdpowiedzUsuń